Apocryphal Academy

Автор Тема: ФРАНК СТОУНЕР: Митът за извънземните, Ню Ейдж наратив  (Прочетена 46598 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
А дали пък не е понеже мозъкат ни е в състояние да структурира до 11 измерения? Непременно ли причината да бъде в излизането на сметките?

Човешкият мозък може да създава структури в 11 измерения
и още..
https://nauka.offnews.bg/news/Novini_1/Mozakat-mozhe-da-sazdade-strukturi-s-11-izmereniia-video_85629.html

Цитат
One notable feature of string theories is that these theories require extra dimensions of spacetime for their mathematical consistency. In bosonic string theory, spacetime is 26-dimensional, while in superstring theory it is 10-dimensional, and in M-theory it is 11-dimensional. In order to describe real physical phenomena using string theory, one must therefore imagine scenarios in which these extra dimensions would not be observed in experiments.[22]

Човешкият мозък няма връзка в случая. Уравненията са ...




Цитат
String theory is a proposed physical theory. There are several versions or types of string theory. Attempts are being made to discover which version of the theory (if any) is in agreement with observations of the physical universe. All string theories include the idea of a hyperspace of more than three spatial dimensions. The "extra" spatial dimensions are theoretically "compact" or "collapsed" dimensions. This means that they are not as extended in space as the three familiar spatial dimensions. The collapsed dimensions are too small to observe directly. It is not clear how many collapsed dimensions are required for a string theory that is in best agreement with observations of the physical universe, but mathematical constraints currently favor string theories with 10, 11, or 26 dimensions.
« Последна редакция: Март 31, 2020, 09:07:09 pm от Glasberg »

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил

Аз така и не успях да разбера, защо изобщо се спекулира с идеята, че извънземните са създали хората, а не се приеме, че хората са възникнали точно по същия начин, по който са възникнали извънземните във Вселената.

Имам известни подозрения, че тезата е свъзрана с атеизъм + аргумента за липсващата връзка.

Доколкото ми е известно, обаче, намерена връзка няма и при еволюцията при животните. Означава ли това, че извънземните са създали и животните?
« Последна редакция: Април 01, 2020, 08:02:31 am от Glasberg »

Psyhea

  • Гост


Ами,не ти се отдава да ме интерпретираш..
Питането въобще не е това,по-скоро отива в посока,въобще има ли Бог или не,и не го отнасям само за нашата Вселена,именно понеже не му слагам абсолютно никакви ограничения.


Както казах в другата тема


За мен,големия въпрос не е как точно,а защо,възникват Вселените?
Дали процесът е осъзнат акт на нечия себеизява или сбор от хм.."несъществуващи случайности"?
Ако е първото,то значи всички закони и принципи ,които ще са валидни в дадената Вселена,са предварително заложени опции в програмата на създаването и в съзнанието на Създателя.
И ако приемем,че този Създател се изживява и реализира като "живи" и "неживи" предмети и обекти,като на всичкото отгоре е въвел и свободната воля,то наистина излиза,че всичко се случва по Негова Воля.
Дори създването на живот в епруветка,може да се тълкува като Воля Божия..
Относно втората възможност,всичко да е плод на спонтанност,неосъзнатост и случайност,не знам..Бедна ми е фантазията и не мога да си го представя



За мен,въпросът дали има или няма Бог,въобще ще съществува.Само,че за мен Бог е предимно полето от което се пръкват всички Вселени,и мисля,че и Вселената се явява Син на Отца Си.Това просто са модели


Отново ти напомням постоянната ти грешка - че приемаш за вярна хипотетичната, дискусионна мултивселена. Не ми казвай, че я приемаш за "допустима" или "възможна". Не, ти я приемаш за вярна, Психо. Защото не се съмняваш в никоя от идеите си на база това допускане.


"Предимно полето" не може ли да е съзнателно? Какъв е проблемът с това? В смисъл... ако въпросното поле е съзнателно, значи то е точно Бог. Нали така? По дефиниция е съзнателно, защото ако съзнанията ни идват от по-голямо единно поле, то тогава то е много по-съзнателно от нашите отделни съзнания (които се съдържат в него, а не обратното).

И ако в съвремието имаме много по-точна представа в научен план какво е Бог... тогава, Психо, имаме налице един научен консенсус за факта, или омниприсъствието, на Бог. Което ще рече, че идеята ти твари да създават твари противоречи на всичко свято... дето се вика.

Та въпросът ми е, защо?

Защо, след като имаш добра представа за Бог и в религиозен и в съвременен що годе научен план, си мислиш някакви богохулия?



На мен ми прилича така все едно хем вярваш в съществуването на Бог... но не вярваш в същността на Бог. Което си е същинско противоречие.




Защо "вярвам",дори съм убедена,че живеем в една МултиВселена,няма да обяснявам,защото касае лични преживявания.Но въпросът "дали вселената е една" е аналогичен на въпроса "Сами ли сме във вселената"..
И точно понеже не допускам ограничения за същността на Бог,а го намирам за неЩО извечно и безкрайно,за това и не мога да си представя,нито,че човекът е сам във Вселената,нито пък,че Вселената ни е сама в безк-Рая.
Полето за което говоря,мисля,че е съответствие на 0
0 лата сама по себе си е заявка за присъствие и събитие..Тя не може да е нищо.В мига в който я назовем или напишем или дори помислим за нея,тя вече е нещо.Нищо-Нещо.
Бог е и Полето и Вселените.И сътвореното и несътвореното


И тук всъщност излиза въпросът който ме терзае
Полето си го представям като суров и неосъзнат потенциал,в който възникват импулси и от един импулс тръгва поредната вселена.
Кое/какво поражда импулса?
(дори не съм сигурна,че правилната дума е импулс..)






Аз така и не успях да разбера, защо изобщо се спекулира с идеята, че извънземните са създали хората, а не се приеме, че хората са възникнали точно по същия начин, по който са възникнали извънземните във Вселената.

Имам известни подозрения, че тезата е свъзрана с атеизъм + аргумента за липсващата връзка.

Доколкото ми е известно, обаче, намерена връзка няма и при еволюцията при животните. Означава ли това, че извънземните са създали и животните?



Гласберг,не е казано,че А означава непременно нещо свързано с Б..
Може да са ъпгрейднали примата и да са култивирали нови растителни и животински видове.Може и да са създали флора и фауна от 0лата..А може и нищо да не са правили..
Тъп въпрос,като онзи с креационистите

Колко тъп трябва да е човек,че да мисли,че човешкия вид е единственото живо същество в цялата вселена?

Науката задава същия въпрос на креационистите.

Означава ли това, че креационистите са тъпи?

Какъв е смисълът на подобни въпроси?
Ако ще е само да си изпочаваме думите,и да се впускаме в инсинуации,ами спец съм в това,ама точно тук,в този форум,кому е нужно?!?

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Защо "вярвам",дори съм убедена,че живеем в една МултиВселена,няма да обяснявам,защото касае лични преживявания.Но въпросът "дали вселената е една" е аналогичен на въпроса "Сами ли сме във вселената"...

Мултивселената е множество от Вселени (според някои хипотези, 10500 на брой). Ние живеем в една Вселена от тези 10500. Ти достъп имаш само до една Вселена, а именно онази, в която съществуваш. Как така си убедена, че живеем в Мултивселена, при положение че няма същество, в която и да е било Вселена от множеството, което да има достъп до друга Вселена, освен до тази, в която съществува.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 03:07:17 pm от Glasberg »

Psyhea

  • Гост
И най-умния си е малко прост.
Толкоз по темата за интелигентните креационисти.
 
Питам те,като така избрателно и критично приемаш научните доказателства(което е абсол'тно пожелателно,при всяка информация),поради каква нужда примаш твърдението,че някой ,някога е виждал края на Вселената ни?Ти,лично,виждала ли си го?
Всички разчитаме на онова,което едни други хора ни казват,нали,така?
И как си го представяш тоя,хм..край?Като стена,обвивка,ципа?
Ами ако Вселената се разширява и "краят" и се измества,има ли лимит до къде би могъл да се простре този "край"?
Тогава,ще излезе,че живеем във Вселена,която не знаем колко точно е голяма,докъде се простира и какво съдържа там,където нямаме поглед все още,а се позоваваме на онова,което са успяли да засекат апаратите,който сме създали за тази цел.


п.п.Няма за какво да се спори.
Всеки има право на убеждения,защото в крайна сметка,науката е пълна с противоречия и всеки избира какво и как да приеме.
Да спориш,значи,че имаш вътрешната необходимост да доказваш на другите,че си прав..На мен отдавна ми е все тая,кой какво мисли.


« Последна редакция: Април 02, 2020, 02:10:57 pm от Psyhea »

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Питам те,като така избрателно и критично приемаш научните доказателства (което е абсол'тно пожелателно,при всяка информация),поради каква нужда примаш твърдението,че някой ,някога е виждал края на Вселената ни? Ти,лично,виждала ли си го?
Всички разчитаме на онова,което едни други хора ни казват,нали,така?
И как си го представяш тоя,хм..край?Като стена,обвивка,ципа?

Ами ако Вселената се разширява и "краят" и се измества,има ли лимит до къде би могъл да се простре този "край"?
Тогава,ще излезе,че живеем във Вселена,която не знаем колко точно е голяма,докъде се простира и какво съдържа там,където нямаме поглед все още,а се позоваваме на онова,което са успяли да засегат апаратите,който сме създали за тази цел.

Кои научни доказателства не приемам? Моля те да бъдеш конкретна. Аз съм точно човек, който даже прекалено много вярва на научните доказателства.

Има ли научно доказателство за Мултивселена?

Ми няма, разбира се. Защото е абсолютно невъзможно, на теория и на практика, някой да види, почувства или усети друга Вселена, освен онази, в която се намира.

Psyhea

  • Гост

</blockquote>





Има хора, които са чели обяснения на Парадокса на Ферми, и не вярват в съществуването на живот другаде, освен на Земята. В това няма абсолютно нищо странно. Нито пък означава, че са тъпи. Вероятността за възникване на живот е нищожна.

Но дори да извънземни ... , какво от това, по дяволите? Ние, така или иначе, контакт с тях нямаме. И да, това е моето мнение. Убийте ме 8) !

Последно,реши от каква идея разглеждаш нещата.От позицията,че Мирозданието е плод на случайно сблъскали се вероятноси,или,че е плод на един интелигентен дизайн,в който потенциала е заложен изначално?Защото,каква вероятност,ако Бог е Създателят на Вселената ни?Тогава излиза,че хората са не само тъпи,ами и доволно арогантни,за да слагат рамки и лимити на Бога,понеже не са видели и са пипнали..А нали за "вяра,колкото синапено зърно" се говори..Вяра,предполага да приемеш нещо без доказателстваИ приема ли ,че Бог е създател на Всичко,то автоматично приемам и идеята,че Всичкото е непознато и безкрайно,а това само по-себе си отхвърля другата идея.За край,ограничения и лимити у Бога.Само една Вселена създал,пък с милиради небесни тела,но само на едно от тях,създал живо същество..Изниква ми въпрос от серията тъпи(щом ще си задаваме такива) - Другите галактики за красота ли са,или да пречистват въздуха,който космическия вятър вее към земята?Въобще какъв е смисълът от тях,ако ние сме единствената форма на живот?

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
И тук всъщност излиза въпросът който ме терзае
Полето си го представям като суров и неосъзнат потенциал,в който възникват импулси и от един импулс тръгва поредната вселена.
Кое/какво поражда импулса?
(дори не съм сигурна,че правилната дума е импулс..)

Ама Ти така си го представяш, душа. Друг може по друг начин да си го представя.

Но в темата за Мултивселената аз съм описала научните възгледи по въпроса. Започнала съм с книгите на Стивън Хокинг и Лорънс М. Краус по тия въпроси. Обсъждат се научни хипотези и нещо, което те са написали в книгите си (и което някои хора си мислят, че са факти).

Не става въпрос за това, как някой нещо си представя. Всеки може да си представя различни неща. Но това не е наука, а просто мислене за онова, което може да е или да не е.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 02:16:15 pm от Glasberg »

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Последно,реши от каква идея разглеждаш нещата.От позицията,че Мирозданието е плод на случайно сблъскали се вероятноси,или,че е плод на един интелигентен дизайн,в който потенциала е заложен изначално?Защото,каква вероятност,ако Бог е Създателят на Вселената ни?Тогава излиза,че хората са не само тъпи,ами и доволно арогантни,за да слагат рамки и лимити на Бога,понеже не са видели и са пипнали..А нали за "вяра,колкото синапено зърно" се говори..Вяра,предполага да приемеш нещо без доказателстваИ приема ли ,че Бог е създател на Всичко,то автоматично приемам и идеята,че Всичкото е непознато и безкрайно,а това само по-себе си отхвърля другата идея.За край,ограничения и лимити у Бога.Само една Вселена създал,пък с милиради небесни тела,но само на едно от тях,създал живо същество..Изниква ми въпрос от серията тъпи(щом ще си задаваме такива) - Другите галактики за красота ли са,или да пречистват въздуха,който космическия вятър вее към земята?Въобще какъв е смисълът от тях,ако ние сме единствената форма на живот?

Моят Бог е Бог на белите полета. Ако някой поне успее да създаде теория за Сътворението без Бог, може и да спра да вярвам в Бог. Засега, няма такава теория. Дори и хипотеза няма.

Аз не си представям Бог. Бог е достатъчно абстрактен, за да не смея да си го представям. Бог е нети-нети, извън времето и извън пространството.

Аз съм бивш атеист, повярвал в Бог благодарение на науката (благодарение на увлечението ми по квантовата механика преди време). Не съм възпитана религиозно. Вкъщи бе забранено да се говори за религия или Бог.

Науката обяснила ли е Сътворението без Бог? НЕ! Науката е най-голямото доказателство, че има Бог.

А дали този Бог е създал някакви извънземни? Мииии, не знам.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 03:08:32 pm от Glasberg »

Glasberg

  • High Priority Members Plus
  • Jr. Member
  • ****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Специално за извънземните ...

Аз не се опитвам да убедя някого, че няма или има извънземни. По-скоро ми се иска да дискутираме по тая тема, защото дискусията може да ни накара да преосмислим някои свои предразсъдъци (макар че е по-лесно да разбиеш атома, отколкото предразсъдъците си). Във виртуалното пространство вилнеят какви ли не теории за извънземните. И аз се питам ..., каква точно е целта на това занятие? Защо има такъв неистов зор някой да ни убеди, че има сиви, черни и не-знам-си-там какви извънземни, след като животът на хората по никакъв начин не е засегнат от това.

С какво точно се променя живота на хората, когато се занимават с някакви доведени до абсурд теории за извънземните?

В това отношение, дискусиите и мислите за Бог са къде-къде по-полезни за човека и живота му. Да живееш така, сякаш има Бог, макар че понякога се и съмняваш, ..., това е огромен огромен прогрес в живота. Най-малкото животът става по-приятен за живеене и повече изпълнен със смисъл. Да живееш така, сякаш във всеки около теб има Божествена искра ... това е наистина голяма благодат. И да, решава много от проблемите на хората.

И не, изобщо не говоря за изповядване на някаква конкретна религия.



Та това ми е мотивацията на мене. Имам чувството, че разни хора измислят абсурдни теории за извънземните, за да стъпчат още повече и така стъпкания човек. Обяснява ни се, колко сме нищожни, колко сме малки, колко сме едно голямо нищо ..., а това особено важи за територията на България, където хората са смачкани от и това, че са българи.

Това ми е мотивацията на мене за моите теми. Иска ми се по-скоро да повдигна духа на хората, а така и моя дух.

Темата за Мултивселената бе изцяло мотивирана от нов сериал, който гледам (DEVS), и исках да споделя мислите си в това отношение.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 02:59:22 pm от Glasberg »

λ

  • Hero Member
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Защо "вярвам",дори съм убедена,че живеем в една МултиВселена,няма да обяснявам,защото касае лични преживявания.Но въпросът "дали вселената е една" е аналогичен на въпроса "Сами ли сме във вселената"..
И точно понеже не допускам ограничения за същността на Бог,а го намирам за неЩО извечно и безкрайно,за това и не мога да си представя,нито,че човекът е сам във Вселената,нито пък,че Вселената ни е сама в безк-Рая.

Еййй, Психо. Точно тука ли намери да шикалкавиш? В нашия форум? Нали разбираш, че няма кой да се върже точно на такива шикалкавения тук.


Извинението с "личните преживявания" няма как да мине, наслушали сме се през годините.

Напълно несъществена е така наречената от теб "аналогия" между двата въпроса, еднаква е формата на речта. Правиш ли разлика между смисъла на речта и формата на речта?

Да твърдиш, че единствеността на Бог е негово "ограничение" е просто дебелоочие, а не философски аргумент.








Искам на всички да напомня за правилата.



Етикет "критика"

Когато е налице потискане на градивната критика от страна на потребител с регистрация Ниво 2, най-уместното действие би било критиците на съответния автор да поемат отговорността в свои ръце, и да се потрудят истината да бъде установена и доказана. Етикет "критика" означава, че дадената тема или материал е критика на друга тема или материал.

Най-уместно е, друг потребител с регистрация от Ниво 2 да отвори нова тема, като един от трите й етикета бъде "Критика". В така етикетираната тема, авторът би трябвало да изложи своята пространна аргументация и добре да опише и защити своите възражения по адрес на твърденията на друг потребител с регистрация от Ниво 2. Желанието градивно да критикувате потребител с регистрация от Ниво 2 е напълно уместна мотивация да поискате собствена регистрация от Ниво 2.

Този подход е уместен, когато един потребител системно потиска градивната критика по свой адрес, или просто когато потребителят има съмнения, че друг потребител въобще би се съгласил да одобри твърде смелите му критики. Този подход също така е най-уместен, когато двама ерудирани потребители желаят да водят по-мащабен дебат - етикет "критика" гарантира възможно най-градивния диалог помежду им, така че всички ние да можем да се обогатим от размяната на обоснованите им реплики.

Според администрацията на сайта, отговорното развитие на информационното пространство се състои в следното:

  • задължително спазване на етиката* в общуването
  • задължително избягване и преустановяване на пропагандните методи за общуване
  • задължително избягване на спама
  • препоръчителен стремеж към обосноваване
  • препоръчителна отзивчивост спрямо градивна критика
  • препоръчителна отговорност за разпространението на истината за всяко нещо, а не на заблудите
при писане на теми с етикет "критика":
  • задължително обосноваване на изложените критични аргументи
  • препоръчителен стремеж към анализ на онова, което е обект на пространната градивна критика
Наред с горните съображения, потребителят с регистрация от Ниво 2 има и техническите отговорности да:
  • Одобрява, или не одобрява коментари към свои теми или материали
  • Трие противопоказните коментари



Искам да ви обърна внимание (на всички, Glasberg и Psyhea), че въобще не се съобразявате с духа на горното.

Ако заформилият се в разстояние на няколко теми спор не придобие по-академичен и конструиран характер, скорошното ново съдържание във форума ще трябва да изчезне.

Едно от нещата, които най-много накърняват търпимостта ни, е форумът да прилича на всички останали или някой да не се съобразява, че Апокрифна Академия е много различно място.


Psyhea

  • Гост
И тук всъщност излиза въпросът който ме терзае
Полето си го представям като суров и неосъзнат потенциал,в който възникват импулси и от един импулс тръгва поредната вселена.
Кое/какво поражда импулса?
(дори не съм сигурна,че правилната дума е импулс..)

Ама Ти така си го представяш, душа. Друг може по друг начин да си го представя.


Ами нека,какво лошо има?


Последно,реши от каква идея разглеждаш нещата.От позицията,че Мирозданието е плод на случайно сблъскали се вероятноси,или,че е плод на един интелигентен дизайн,в който потенциала е заложен изначално?Защото,каква вероятност,ако Бог е Създателят на Вселената ни?Тогава излиза,че хората са не само тъпи,ами и доволно арогантни,за да слагат рамки и лимити на Бога,понеже не са видели и са пипнали..А нали за "вяра,колкото синапено зърно" се говори..Вяра,предполага да приемеш нещо без доказателстваИ приема ли ,че Бог е създател на Всичко,то автоматично приемам и идеята,че Всичкото е непознато и безкрайно,а това само по-себе си отхвърля другата идея.За край,ограничения и лимити у Бога.Само една Вселена създал,пък с милиради небесни тела,но само на едно от тях,създал живо същество..Изниква ми въпрос от серията тъпи(щом ще си задаваме такива) - Другите галактики за красота ли са,или да пречистват въздуха,който космическия вятър вее към земята?Въобще какъв е смисълът от тях,ако ние сме единствената форма на живот?

Моят Бог е Бог на белите полета. Ако някой поне успее да създаде теория за Сътворението без Бог, може и да спра да вярвам в Бог. Засега, няма такава теория. Дори и хипотеза няма.

Аз не си представям Бог. Бог е достатъчно абстрактен, за да не смея да си го представям. Бог е нети-нети, извън времето и извън пространството.

Аз съм бивш атеист, повярвал в Бог благодарение на науката (благодарение на увлечението ми по квантовата механика преди време). Не съм възпитана религиозно. Вкъщи бе забранено да се говори за религия или Бог.

Науката обяснила ли е Сътворението без Бог? НЕ! Науката е най-голямото доказателство, че има Бог.

А дали този Бог е създал някакви извънземни? Мииии, не знам.



Бог на белите полета,какво?Забранява представи и разсъждения ли?




Защо "вярвам",дори съм убедена,че живеем в една МултиВселена,няма да обяснявам,защото касае лични преживявания.Но въпросът "дали вселената е една" е аналогичен на въпроса "Сами ли сме във вселената"..
И точно понеже не допускам ограничения за същността на Бог,а го намирам за неЩО извечно и безкрайно,за това и не мога да си представя,нито,че човекът е сам във Вселената,нито пък,че Вселената ни е сама в безк-Рая.

Еййй, Психо. Точно тука ли намери да шикалкавиш? В нашия форум? Нали разбираш, че няма кой да се върже точно на такива шикалкавения тук.


Извинението с "личните преживявания" няма как да мине, наслушали сме се през годините.

Напълно несъществена е така наречената от теб "аналогия" между двата въпроса, еднаква е формата на речта. Правиш ли разлика между смисъла на речта и формата на речта?

Да твърдиш, че единствеността на Бог е негово "ограничение" е просто дебелоочие, а не философски аргумент.








Отново инсинуираш,или просто не си в състояние( а може би не и не желаеш ) да разберш какво казвам.


Единноста на Бог се явява "полето",а множеството Вселени са проявления на това поле,така както и ние сме негово(на полето) проявления и се явяваме продължение на всичко,на целия манифестиран замисъл.
Това,че за теб множество автоматично значи и разделение,не значи,че е така .
Колкото и Вселени да има,смятам,че те са свръзани помежду си в единно цяло и тази връзка е в общото поле.


Трии каквото и както ти е угодно.Все тая.






Psyhea

  • Гост
И понеже така и така ще триеш,ето моята представа за нещата


Така нареченото поле,представлява безкраен и вечен океан от ..Ако трябва да се позова на известните нам неща,спирам се на тъмната материя.Тази материя е живо същество с разум и интелект,толкова мащабен и всеобвхатен,че за нас е равен на 0(това пък идва още по-абстрактно за възприемане)
В този океан спорадично възникват импулси и така се раждат вселените.Всяка нова вселена ,е свръзана с другите вселени,подобно близнаци в майчина утроба



Когато тази тъмна материя сформира Вселена,вътре в "балона" на вселената,самия импулс който се явява първоизточник на дадената Вселена, разделя тъмната материя на две - материя и антиматерия(или поне така в нашата вселена),допускам,че ако съществуват и други вселени,то там може да има и други модели на устройство,но те така или иначе се раждат от един източник и се явяват въплъщение на неговия потенциал и воля




67-letnia Chinka jest w ciąży po in vitro. Lekarze namawiają ją do ...


Psyhea

  • Гост
Тъканта на Времето.Букви ,числа,геометрия,музика и символи




В средата трябва да е импулса и от него изригва поток тъмна материя в който има реки от антиматерия и материя.
Т.е. да,разделя се тъмната материя на два полюса,но участва в строежа на Вселената ни и в оригиналния си вид на тъмна материя.


Това е един от вариантите,другия който допускам,е,че "полето" е нещо различно и от тъмната материя ,но се преструктурира и в трите вида.
Но тук нещо,не се чувствам комфортно при тази мисъл,по-скоро мисля,че е първия вариант

Psyhea

  • Гост
Л,официално няма доказателства за извънземни,но ти допускаш,че може да съществуват.Поправи ме ако греша и кажи,че не допускаш съществуването на други форми на живот?
Но, не можеш да допуснеш,че вселените са множество и проявлението на Бог не се изчерпва само с едно творение?
Кефиш.. 8)

Тагове към темата: