Apocryphal Academy

Автор Тема: Сребърната вода  (Прочетена 17820 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

λ

  • Hero Member
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Сребърната вода
« Отговор #30 -: Март 29, 2020, 06:27:25 pm »
Тези уреди не са за дестилирана, а за обикновена вода. Дестилираната е диелектрик и не провежда ел. ток. Уредът поддържа постоянен ток и напрежение, така че в зависимост от обема вода и времето се пресмята концентрацията. Има уреди ново поколение за дестилирана вода, доста по-скъпи са и не знам принципа на действие. Уж са по-ефективни.
 Мене не могат да излъжат че е толко опасен вирусът. Гротесктните мерки са за оправдание на икономическата криза или репетиция за нещо друго. Разбира се човек трябва да се грижи за здравето си дори ако има обикновен грип или няма нищо.

Вчера направих с минерална (или изворна, не знам как да я наричам, наточена е от централната чешма в Банкя).

Това, което се нарича "утайка", аз не мисля че трябва да се пише без кавички. То е по-скоро "струпване" според мен, което не мисля, че противоречи на наличието на йони :) Прилича ми на "мъгла" и е нормално да се разбърква, за да се разнася. Два йона имат миниатюрен заряд и е логично да не се отблъскват до краищата на съда, още повече, че средата не е въздушна, а по-гъста.

Както и да е.

Но да, върнах се назад да изчета патентите и препратките, и по принцип в аптечната или индустриалната сребърна вода се ползва дестилирана.

vesso6

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Сребърната вода
« Отговор #31 -: Март 30, 2020, 06:49:09 pm »
Mr.Silver правят уреди за сребърна вода от най-отдавна, може би са най-добри от българските производители.Аз бях купил преди години техен със залети с епоксидна смола платка с електроника и 2 литиеви батерии по 3 волта.Батериите много бързо се изтощиха. Изрових внимателно само батериите и включих към адаптор 6 волта. Така работи до сега. По-късно почнаха да произвеждат и други модели с адаптор. Моят опит може да е полезен на някой.

Тагове към темата: медицина здраве алтернативно