Apocryphal Academy

Автор Тема: Опитност извън тялото /ОИТ/  (Прочетена 17443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #15 -: Февруари 28, 2019, 12:10:45 am »
След около седмица имах  нов ОИТ /свързан с демони/.... Първоначално нямах никакъв план, но  щом се отделих от тялото си неволно  си спомних предишния ми ОИТ......  Попаднах в голяма стая обзаведена с луксозни ретро мебели / дивани, столове, маси, кристални полилеи ......../  .. заредих се до врата, която беше огромна,/ дори с изправена ръка трудно щях да достигна дръжката и / бях доста малък/..  веднага промених големината си да съответства на обстановката / промяната става със силата на намерението/.. в стаята нямаше никой... отдясно на вратата имаше огледало , мина ми мисълта да премина през него / огледалата са портали и обикновено водят до странни  места/  преминах с част от тялото през него и надникнах, бях отстрани на тъмен коридор / нещо като тунел за бягство на стара крепост/.. в този момент се отказах и се върнах в стаята, излязох  през вратата, последва дълъг и светъл  коридор / в същия ретро стил /.. минах покрай стая която беше с отворена вратата, видях, че някава жена седи на едно от многото канапета , отидох при нея.. доближавайки я,  видях, че и липсва парче от косата с големина на  юмрук, беша млада, красива, облечена с  дънки и блуза, единствения недостатък  беше белега и на главата... като ме видя почувствах, че се зарадва .... попитах я сама ли е.. и има ли и други, каза , че не е сама, накарах я да ме отведе при останалите, излязохме от стаята и тръгнахме по коридора, минахме покрай няколко стаи, докато стигнем.... до огромна зала .. приличаше на място за забавления или поне за това  се използваше.. от ляво на входа имаше дълъг бар, няколко ”човека” бяха  зад него, пред него  имаше високи столове... зад тях няколко метра празно място.. и много редове  с червени седалки /като в киносалон/  обърнати с лице към бара.... До входа стояха  двама /  и гледаха  лошо/ с влизането ги поздравих и предупредих /да не правят глупости , по отношение на мен /... В салона имаше около 50тина / демона и роби/ повечето бяха със същите белези на главите, / отляво или отдясно на челата им.. с големината на юмрук/ .. седяха на групи на различни места в салона.. . на третия ред имаше трима  / на средна възраст, нямаха белези / пиеха бири и гледаха нагоре, обърнах поглед  и видях голям екран над целия бар /по него вървяха някакви клипове без звук/ ../ мястото беше нещо като киносалон, обаче под екрана с бар... седалките бяха на еднаква височина.. тези които гледаха ако изобщо гледаха просто си вдигаха главите нагоре/.. . отидох при тях.. и започнах да питам ...от тях разбрах, че на това място в момента са само  слуги/ низши демони/ и роби, /те бяха роби, а белязаните – демони/, единия от тях беше починал наскоро имаше жива баба в Арканзас  /САЩ/ и изглежда доста му харесваше мястото на което беше попаднал.....Видях, че не могат да са ми особено полезни и отидох при един възрастен демон.. с  отиването той ми благодари за това което съм направил..победил съм господарят им и сега щели да си отдъхнат ....Стана разговор за господаря му, бил доста жесток и ги наказвал  за щяло и нещяло.. победил съм го защото съм имал физическо тяло което ми давало сериозно предимство, при други условия според него е нямало да се справя.. и случилото се е резултат на грешка на господаря му... Всички се държаха много добре с мен.. имаше една група които играеха на някаква игра с карти и зарове поканиха ме да се включа, казах им, че не знам как се играе, предложиха да ме научат.. било лесно.. в този момент започнах да усещам, че губя конценрация,, казах им, че си тръгвам..те ме поканиха да ги посетя отново..
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 12:26:15 am от Веско »

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #16 -: Април 06, 2019, 11:34:22 pm »
След няколко  дни имах нов ОИТ / в момента на отделянето си спомних за демоните/, последва движение с голяма скорост, заредих се в познатия коридор /пред  една от стаите/, вратата беше отворена, а вътре  същата млада жена , зарадва се истински когато ме видя, каза, че силно се е надявала да се върна, както и другите,  попитах я дали всичко е наред, тя каза да, и ме попита какво мисля да правя с тях, това ме учуди, казах и нищо, разговора вървеше малко странно и едва след няколко изречения разбрах какво всъщност искаше да разбере.. тя ми каза, че те са си говорили и че в техния свят било нормално да имат господар и тъй като съм победил техния е правилно аз да им стана, а най-хубавото било, че съм от друг свят и почти няма да идвам и са сигурни, че няма да ги тормозя..  и още неща в този дух.. казах и че това не е сериозно и са абсолютно свободно да правят каквото искат и че не съм и им никакъв господар и т.н... отговорът ми я притесни и тя започна отново да ме убеждава, каза, че това е един от начините на съществуване в техния свят и че господарят им ги пази, те пък му отдават от енергията си да е силен, и че ако нямат господар нищо добро не ги чака... в този миг усетих, че губя концентрация, едвам успях да и кажа, че тръгвам...

На следващия ден много мислих върху странното предложение, реших, че има смисъл, намерих  много  аргументи за,  контакта със същества от другия свят, възможноста за нови знания и т.н.... 

За мое съжаление имах успешен ОИТ след около две седмици, заредих се в една стая цялата изпочупена, маси столове, скъсани завеси /всякаш е имало война/, излязох от вратата и видях познатия коридор, той също беше в окаяно състояние, останалите стаи и те, влязох в една от тях, минах покрай останките от  мебели и отидох до счупените прозорци / при предишните ми ОИТи те бяха покрити с плътни  червени завеси, бях останал с впечатление, че стаите нямат прозорци /отникъде не влизаше светлина/... дори мислех ,че те живеят в нещо като бункер, а всъщност се оказа, че са на втория етаж над пешеходна улица, срещу  прозореца от другата страна на улицата имаше заведение, и хора по масите, реших да отида при тях и да разбера какво се е случило.. видях по-възрастна жена която беше зад бара в заведението, предположих, че е собственичката / бях прав/, поздравих я и я попитах дали знае какво се е случило със съседите и.. тя ми каза, че доскоро всичко е било нормално, но през една от нощите за кратко  е имало ужасен шум, крясъци, викове и каквото се сетя, след това всичко утихнало, на сутринта видяла счупените прозорци, но така и не разбрала какво е станало. Благодарих и.... и се върнах в тялото.

« Последна редакция: Април 07, 2019, 08:37:47 pm от Веско »

Psyhea

  • Гост
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #17 -: Април 15, 2019, 07:15:25 am »
Мисля си..Дали не говорим за същества и свят,създадени от нечия мисъл-форма?
Както в астрала си правим помощници,така можем да създадем и същества които да ни оравят компания или просто да ни прислужват..
И ако ги захраним достатъчно силно и продължително,те придобиват някаква автономност,след което сами търсят начини за оцеляване в енергиен аспект..
Мпже би за това са ти казали,че без господар(човек който със енергията си ще поддържа мястото и ще го управлява),не могат да съществуват..
Аз често си правя "места",моделирам ги според вкус и фантазия,но като ми писне и не ги "мисля",и те изчезват..А какво би било ако създам място населено със същества,поддържам ги достатъчно дълго за да се "осъзнаят" като същност и да се научат да се борят за продължителност на съществуването,и след това ги зарежа?

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #18 -: Юли 13, 2019, 07:02:35 pm »
..А какво би било ако създам място населено със същества,поддържам ги достатъчно дълго за да се "осъзнаят" като същност и да се научат да се борят за продължителност на съществуването,и след това ги зарежа?

Вероятно нищо :) тези ”същества” са наши творения и ще съществуват докато ги захранваме.. поне опита ми е такъв.......

Ще продължа с  ”моите” демони... след като изчезнаха / избягали или отведени / реших да направа всичко възможно да ги намеря... в резултат на търсенето си имах интересни и разтърсващи преживявания... ще разкажа някои..

При един от ОИТе се заредих на паркинг пред  голяма сграда / дълга, на няколко етажа,  нещо като дворец от 18-19 век/ , от лявата му страна имаше стълбище водещо към входа, и голяма тераса пред цялата му дължина... почти веднага ме обградиха няколко човека /приличаха на прислужници/, опитах да ги поздравя, но последва нещо като нападение /тогава още бях на вълна кълба с енергия/, насочих такова към този който беше най-близо до мен, от удара буквално излетя извън площадката, тогава другите спряха на местата си, в същия момент видях на терасата господаря им, който също насочи кълбо от енергия / поне на това приличаше/ към мен, аз направих същото, кълбата се  срещнаха почти пред мен, за моя изненада неговото беше пълно с някаква ”течност” и вместо да отскочи от удара се разби в моето,  част от тялото ми беше залято с въпросната течност / лявата ръка и част от крака/.. В този момент побеснях и се развиках.....”Абе вие нормални ли сте..” ...  Господaрят им вече беше пред мен... и ми се извиняваше.. прислужниците гледаха ‘’тъпо’’.. ”аз не знаех къде съм’’.. интересното беше, че не се връщах в тялото, а и имах достатъчно енергия... след като ми се извини още няколко пъти, господарят им ми каза, че трябва да се погрижат за мен, преди да се върна в ”моя” свят, тъй като ще имам проблеми, визираше пораженията от течността, ръката и част от крака ми бяха станали почти черни. Влязохме в двореца, в една от първите стаи, приличаше на лекарски кабинет с най-различни приспособления, влязоха и двама души, казаха, че нямат време и всичко ще бъде наред, за мое учудваме / мислех, че ще използват някой от страните уреди/ те буквално отстраниха наранената кожа с нещо като скалпел.. и обработваха веднага мястото с някакъв прах който още с падането върху нараненото място го възстановяваше.. не изпитвах никаква болка..... през цялото време господарят им ни наблюдаваше.. щом приключиха ми се извини отново и ми каза, че са очаквали нападение и това е било причината за случилото се... приех извиненията...вече усещах, че всеки момент ще се върна в тялото... благодарих му, че се погрижиха за мен.. той ме прегърна... и се разделихме.

« Последна редакция: Юли 13, 2019, 07:20:53 pm от Веско »

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #19 -: Декември 01, 2020, 10:39:03 pm »
Скоро имах нов оит, заредих се в малко градче, времево отговаряше на началото на миналия век, бях на не много широка улица, но приличаше на главна, имаше работилници, малки магазинчета, кръчми... странното беше, че нямаше никой.. тръгнах по улицата, постоянно си гледах ръцете / помага при оит / .. видях през един прозорец два силуета на жени.. тръгнах към тях...минах през вратата .... бяха в кафене / предлагаше се само кафе/.. щом ги доближих с радост открих, че имат същите белези на главите....поздравих ги и им казах,че много се радвам ,че съм попаднал на тях.. а те ме гледаха с неразбиране.. разказах им какво търся.. тогава едната се усмихна /странно/ и каза, че има много като тях и, че била честа практика господарите да наказват робите си по този начин..и също, че те не знаеха нищо за демоните които търсех.. но ми казаха, че в техния град има място ... нещо като затвор / според мен/.. където  господарите могат да оставят робите си за колкото време решат...  или докато станат такива каквито те искат.. веднага ми мина през ума, че това е моето място... но вече усещах как губя концентрация, реших да не се съпротивлявам.. последва бързо връщане ........Веднага без да мърдам, се опитах да изляза отново.. получи се.. формирах намерение да посетя въпросното място / нещо като хранилище /затвор/ за роби поне така го разбрах/, заредих се на някакво метално стълбище / като тези в блоковете/, беше почти тъмно, имах усещане, че се намирам под земята....разбрах, че се движа отстрани на хранилището, опитах да мина през стената / също метална/ не успях, по принцип рядко се случва да не може да се мине отнякъде.. реших, че има някаква защита / което е грешно, защото ако няма, за мен ще има, сам ще си преча/.. продължих по стълбите, след няколко етажа тръгнах по-малък коридор  / това беше и първата възможност да изляза от стълбището/.. .от него влзязох в голяма зала / размерите и бяха нещо като 50м / 20м / 10м , нямаше прозорци, но беше една идея по-светло, на стената от дясно имаше огромна затворена двукрила врата , опитах да мина през нея не стана, опитах да я отворя също не се получи... докато безрезултатно продължавах с опитите, чух шум откъм стълбището, тръгнах към него, в същото време усетих как губя концентрация.. и оита ми приключи..
« Последна редакция: Декември 01, 2020, 10:46:24 pm от Веско »

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #20 -: Декември 30, 2021, 08:04:04 pm »
Следващите седмици направих още няколко опита да вляза на въпросното място, така и не успях.... последваха безцелни оити  / при възможност да имам оит излизах и се оставях на случайността/ ...  така около два месеца.. ......Тогава при един оит си спомних за демоните които търсих, последва движение с голяма скорост и зареждане сред голяма тълпа от хора... в момента в който се появих се образува нещо като малък кръг свободно пространство около мен / хората се дръпнаха малко встрани  /.. . огледах се бързо...  пред мен имаше доста хора които крещяха и заплашваха .. погледите им бяха насочени към малко старо блокче на четири етажа с един вход.. входа беше затворен с голяма дървена врата, прозорците на първите три етажа и част от последния бяха също затворени с дървени капаци.. приличаше на крепост под обсада... част от хората носеха всякакви боклуци  които можеха да горят/ хартии, картони, съчки, дървета/ и ги трупаха около блока.. с идея вероятно да го запалят... тогава погледнах към последния етаж, на един от прозорците видях познати лица /част от демоните които търсех/  те също ме видяха, появиха се и други на прозорците на последния етаж.. всички гледаха към мен изглежда им бях последната надежда за спасение... в този миг без да мисля / предполагам защото вече го бях решил./. извиках силно съгласен съм... от горе някой отговори и ние сме съгласни.. в този миг всичко навън се успокои .. хората сякаш се стреснаха и започнаха да се разпръскват.. аз минах през стената на блока и се качих при демоните.. посрещнаха ме с голяма радост и облекчение.. благодаряха ми един през друг.. в този момент усетих, че губя концентрация и последва връщане...
 
Още следващата нощ имах нов оит формирах намерение да посетя демоните ....и стана... те още бяха в същото блокче, на последния етаж ... в най-голямата стая.. поздравих ги и без да губя време  ги попитах, какво се случи с вас / имах предвид случилото се преди няколко месеца/ .... възрастния демон ми каза, че ги  е нападнал някакъв търговец на роби,  горе долу половината са решили да се съпротивляват и по този начин са спечелили време на тези които намерих да избягат / двадесет и пет на брой /.. предполагам в затвора в който се опитах да вляза са били другата половина .... стана ми тъжно... тогава възрастния демон каза, че много се радва, че съм ги намерил, и че трябва да ми се закълнат във вярност  / каквото и да значи това/.. останалите демони бяха направили кръг около нас..  възрастния демон застана пред мен погледна ме в очите и каза, че се заклева да ми служи и т.н. .. веднага след него се наредиха останалите и всеки заставаше пред мен поглеждаше ме в очите и казваше заклевам се като остъпваше мястото на следващия.. след като мина и последния.. аз се обърнах към всички тях, обещах им да се грижа за тях и се заклех да ги пазя... в този момент загубих концентрация и се върнах... Така се сдобих с двадесет и пет демона които отначало не знаех какво да ги правя 😊
« Последна редакция: Декември 30, 2021, 08:14:36 pm от Веско »

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Опитност извън тялото /ОИТ/
« Отговор #21 -: Март 01, 2023, 12:02:52 am »
Преди около два месеца имах различен ОИТ,  споделям го, може да е от полза на някой :)

Излизайки от тялото /не формирах намерение/  движех се с голяма скорост около минута и изведнъж почти спрях, бях в безтегловност насред нищото, обърнат с лице по посока на началното движение, движех се много бавно преминавайки през нещо като граница / поне така го почуствах/, след това последва отново движение с голяма скорост.. заредих се в някакво тяло и отворих очи / не намерих огледало/, все едно се събудих от сън /в друг свят/..  станах от леглото и тръгнах към вратата, но реших да мина през нея, винаги го правя по време на оит, нещо като гледането на ръцете е,  а и тествам средата, последва  удар и болка... след това тествах стената с ръка, същата работа, в този миг се стреснах, реших, че ако се отпусна мога и да не успея да се върна / някои автори това твърдят/.. минах през вратата, оказа се, че съм в голяма къща.. стаи, коридори, нямаше никой...  и когато реших да изляза от нея вече усетих как губя концентрация и последва връщане.....така, че връщането ни изглежда гарантирано /докато имаме тяло/.

Тагове към темата: съзнание алтернативно сънища