Apocryphal Academy

Автор Тема: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19  (Прочетена 18751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

λ

  • Hero Member
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #15 -: Март 22, 2020, 04:48:56 pm »
Имаме един успешен случай. Човекът проявяваше следните симптоми:

- хрема, течащ нос;
- кашлица, мокра;
- болки в мускулите;
- болки в главата;
- смазаност и липса на какъвто и да е тонус и жизнени сили, усещане "като парцал";
- зачервени и влажни очи.

Субектът е на 24г, много активен социален живот, не спазва каквито и да е карантинни забрани за изолация и тн, джитка и фърчи и е в постоянно движение, рядко спи у дома си, повече по приятели или на работното място. Активен пушач.


Дозата, която дадох, беше следната:

- 100мл сребърна вода "Аркол", 10 мг/л (такава имах в момента);
- ~30мл гадно българско уиски Black Ram;
- 12 капки кислородна вода;
- инструкцията ми беше да изпие цялата чаша на екс, до дъно, без поемане на въздух.


След 24 часа ми съобщи, че от симптомите не е останал нито един, изглежда съвсем различно и свежо от вчера.

Надявам се резултатът да е траен :)




П.П.
От известно време имам подозрения, че нещата са малко по-дълбоки относно дозата, в смисъл на количество и концентрация. С времето ми се създава едно такова впечатление, че 10ката вода е по-ефикасна от 30ката и е имало отделни случаи, когато ми се е струвало, че 30ката е с по-изразен ефект, когато я приема в по-разреден вид, с още минерална вода например.

Имам едни такива задни мисли... Че сякаш, май-май, когато сребърната вода се приема с по-голямо количество течност (тоест по-малка концентрация), по-лесно се разпространява из цялото тяло. И по-лесно забелязвам общотелесен ефект. Убеден съм, че 10ката вода е скапана по отношение на локалния ефект (въпреки че беше достатъчна за да ме отърве от микозната ангина за един следобед).

Май ми се струва, че 30ката, и като цяло водата с по-висока концентрация, много по-бавно достига степен на разпростиране, която да обхване цялото тяло.


Обяснявам си това с количеството течност. Много рядкдо съм пил повече от 100 мг/л от 30ката, защото е кът и трудно се намира, гледам да пия малки дози и начесто. Докато с 10ката често пия по повече от 100мл, защото имам убеждението, че е "слаба ракия" и затова компенсирам с количество.

Но може би ако количеството вода е по-голямо, се разнася по-лесно и по-бързо из цялото тяло?



Само така си мисля... но който е заинтересуван може да има тази идея предвид. Може би има файда да се пие по-голямо количество сребърна вода с ниска концентрация, отколкото малко количество с по-висока концентрация. Не за друго, а защото голямо количество с висока концентрация би било икономически неизгодно и чисто практически по-трудно за реализиране. Просто си мисля, че може би чисто като милилитри дозите трябва да са по-големи, с повече течност (което като последствие предполага разредена концентрация).
« Последна редакция: Март 22, 2020, 04:54:05 pm от λ »

Dani

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #16 -: Март 24, 2020, 11:26:56 am »

Здравейте и от мен.
 Преди пет години,  в другият форум бяхте пуснали една много полезна  тема за мен, колко са вредни захарта и цигарите и воала от тогава не пуша. Малко по детски започнах да се обяснявам, обаче споделеното тогава много ми  помогна.


Сега , това което пишете, също ми помага много.
 От 2 дена не се чувствам добре, имам много тъпа болка в гърдите като тежест и затруднено дишане. Не ходя по лекари.
 Вчера  започнах да пия 5 капки кислородна вода във 100 мл. безхлорна вода,  и не  усетих някаква разлика.


Днес си направих  наситен разтвор на сребърна вода, сложих отново 5 капки кислородна вода и няма на третата секунда започна много приятно парене в гърлото и усещам как преминава и по надолу. Няма да ми е тежко, няма да ме боли нищо.


Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #17 -: Март 24, 2020, 11:40:26 am »

Вчера  започнах да пия 5 капки кислородна вода във 100 мл. безхлорна вода,  и не  усетих някаква разлика.


Не всички усещат кислородната вода,в офиса половината хора също не я усещат :) Пий си я спокойно тя действа, дори може да увеличиш капките.

wild flower

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #18 -: Март 24, 2020, 03:25:34 pm »
И двете ми деца имаха споли и едната беше с болка в ухото. Капнах кислородна вода, чиста, без разреждане. Ефекта беше поразителен. На сутринта нямаше нито сополи, нито болка, нищо. Но като я капах чиста в ухото, беше доста неприятно усещането, та чак се притесних, но всичко мина изумително бързо.
« Последна редакция: Март 24, 2020, 09:43:26 pm от Веско »

evolving

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #19 -: Март 25, 2020, 08:41:44 pm »
Здравейте. Намирам се във Франция и тука в аптеките дори не са чували за сребърна вода, така че поръчах по нета.Искам да си поръчам по нета и кислородна вода.Проблема е че излизат всякакви неща и не знам кое да купя.

Това кислородна вода ли е според вас :

Peroxyde d'hydrogène 3% désinfectant

Пише че се използва за кожата и за плакнене на устата, или гъргара. НО САМО ЗА ВЪНШНА УПОТРЕБА !

Какво ще кажете?

λ

  • Hero Member
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #20 -: Март 25, 2020, 10:57:51 pm »
Да, това е кислородна вода, точно така.

Dani

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #21 -: Март 26, 2020, 11:44:06 am »

Забелязах, че тая тъпа болка в гърдите ми  се появява вечер около 20 и 22 часа. А преди обед около 10 и 12 часа. Увеличих капките и количеството вода. Малко след като ги изпия всичко ми минава.


Ако сте забелязали има и голяма сухота във въздуха. Аз живея на село и наблюдавам животинките се сцепват да пият вода. Саксиите ми с цветя ги поливам в пъти по-често. А самата аз се будя през нощта по няколко пъти със сухота в гърлото .








иван

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #22 -: Март 26, 2020, 01:25:49 pm »
Как ги капете тези капки кисл. вода? Успявате ли точно да дозирате? То се пени, окислява и накрая изстисквам всичко (което съм дръпнал) без да броя капки!

Обърнете внимание че кисл. вода след отваряне има трайност - 30 дни!
След тоя срок отровна ли става или си губи свойствата?

λ

  • Hero Member
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #23 -: Март 26, 2020, 07:58:46 pm »
Нищо не се пени и окислява при мен? Просто капкомер от аптеката и кислородна вода от аптеката. Държи се като нормална вода. Взимам с капкомера директно от шишенцето.

Мисля, че си губи свойствата, понеже е силно активна и реагира с въздуха, не че става отровна.

wild flower

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #24 -: Март 27, 2020, 11:56:20 pm »
Категорично не се пени, капе си се като нормална вода, аз съм с обикновен капкомер.

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #25 -: Март 28, 2020, 02:23:43 am »
Прав е Иван за трайността! Не я разклащай кислородната вода и няма да се пени  :) / за сребърната има смисъл /.
« Последна редакция: Март 28, 2020, 02:25:41 am от Веско »

Charlie

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #26 -: Март 29, 2020, 10:08:25 pm »
Здравейте,Пия и аз сребърна вода като се сетя. Виждам, че пишете за съчетание с алкохол. Може ли клеева тинктура /в нея мисля има алкохол/ да я омесвам със сребърна вода?
« Последна редакция: Март 30, 2020, 11:26:42 am от Веско »

Веско

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #27 -: Март 30, 2020, 11:27:49 am »
Здравейте,Пия и аз сребърна вода като се сетя. Виждам, че пишете за съчетание с алкохол. Може ли клеева тинктура /в нея мисля има алкохол/ да я омесвам със сребърна вода?

До сега не бях приемал едновременно сребърна и кислородна вода, но провокиран от λ, се престраших  :)

В сряда валя доста в София, имах работа навън, няколко пъти ме намокри, вечерта вече бях болен, гърло, кихах, потече ми носа.

Тъй като не одобрявам алкохола, реших да заложа на прополис……50 грама сребърна вода 30%, 7 капки кислородна вода от 3%, 20 капки прополис на спиртна основа от аптеката и 50 гр. вода. Още вечерта приех първата доза, сутринта бях направо добре, на обяд се чувствах 100% здрав, но реших да приема още две дози до вечерта /цялото лечение четири дози/.

В обобщение мога да твърдя, че комбинацията е повече от успешна, в случай на нужда бих заложил отново на нея, като ако се наложи ще увелича количеството сребърна и кислородна вода в дозата.. и съответно приема докато се оправя.. не усетих никакви странични ефекти / визирам някакви болки някъде, тежести и т.н.. иначе разтрисането, повишаването на температурата си остават  :)/ и според мен може да се пие седмици без никакви проблеми.

Charlie

  • Newbie
  • *
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #28 -: Март 31, 2020, 12:06:44 pm »
Благодаря за отговора. Ще чета почивните дни повече темата какво сте писали. Предполагам може и с малко ракия. Установявам, че май някаква алергия имам от прополиса.За кислородната вода не знам. Пушач съм /засега/ и знам, че пушачи кислородна вода не е хубаво да приемат.
« Последна редакция: Март 31, 2020, 04:11:49 pm от Веско »

λ

  • Hero Member
  • *****
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #29 -: Април 17, 2020, 12:06:56 am »
Водородният пероксид (H2O2) от само себе си се разлага на вода и кислород (O2 + H2O) с времето.

Но тази реакция може и да се забърза, като се използва катализатор. Един от възможните катализатори е среброто.

Реакцията по разлагането на водородния пероксид протича така:




Чете се така:

Сребро плюс кислородна вода дава сребърен оксид и вода.

Сребърен оксид плюс кислородна вода дава сребро, кислород и вода.

Следователно, когато се съберат двете реакции, в случай когато среброто е потопено в достатъчен обем кислородна вода: когато към кислородната вода се добави сребро, това дава вода и изпарение на кислород.




Сиреч... можем да използваме кислородна вода, за да атомизираме МИНЕРАЛНО сребро.





Когато обаче разгледаме валентностите, откриваме, че кислородната вода йонизира среброто (както беше споменато в един от патентите по-горе). Също така кислородната вода метализира йонизираното сребро. И двата процеса са двупосочни реакции:









При разграждането на кислородната вода по този начин се отделя температура. Тази температура, както и елементите кислород и водород, се използват за ракетно гориво в космоса при микро-сателитите.

Този сайт разказва за съвременните намерения и усилия да се произвеждат микро-сателити с размери в диапазона 10-50 кг и 0.1-10кг. Идеята е да изследваме космоса по-добре, по-сигурно и по-евтино, като големите космически тела, които до сега изпращахме, да се заменят с високотехнологични рояци от микро-сателити, ползващи се от модерния напредък на дигиталната миниатюризация.

http://www.scielo.br/scielo.php?pid=S2175-91462018000100323&script=sci_arttext&tlng=en

Рояците от микро-сателити ще се задвижват с кислородна вода, влизаща в контакт със сребърна повърхност.



Ето видео, което демонстрира космическите двигатели с кислородна вода:






Първата ракета с H2O2 е тествана през 1950г. НЯМА ГОРЕНЕ при разлагането на кислородната вода! Само гореща пара и силно налягане.





Цитат
Водородният пероксид (кислородната вода) трябва да е силно концентриран, за да проработи - около 90%, вместо 3%, както се продава в аптеките.
Когато кислородната вода 90% влезе в контакт със сребърна повърхност (или сребърна вода), среброто действа като катализатор. Реакцията освобождава един кислороден атом и се получава вода, това също така генерира много топлина. Голямата топлина превръща водата в пара, която напуска двигателя с много висока скорост и налягане.

Когато се използва по този начин, кислородната вода се нарича "монопропелант" (не знам дали има термин на български, буквално означава "моно-задвижващ химикал", демек "моно-гориво", бел.прев). В сравнение, нормалните ракетни двигатели изгарят два различни химикала (гориво и оксидант), така двигателят на кислородна вода е много хладък и относително безопасен, сащо така е лесен за опериране.

https://science.howstuffworks.com/question159.htm



Това обяснява описаните по-горе усещания в най-силно оросените тъкани при изпиването на сребърна вода с кислородна вода :)


« Последна редакция: Април 17, 2020, 12:23:44 am от λ »

Тагове към темата: био тайни общества окултизъм