Apocryphal Academy

Автор Тема: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19  (Прочетена 331 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Веско

• Administrator
  • Newbie
    • Профил
Едва ли познавате някой който да не е чувал  израза “да се родиш със сребърна лъжица в устата“ – той води началото си от 13-14 век - чумните времена в европа свързва се с това, че богатите почти не са боледували от чума, причината е била, че са използвали сребърни съдове и прибори при хранене.

Последните няколко седмици умишлено направихме водеща темата за сребърната вода.

Тази я отварям за неразбралите.

През последните седмици прочетох почти всичко за китайския грип, неща които в момента не са важни.. единствено ще посоча тук нещата които биха помогнали срещу него.

На първо място сребърната вода, бих препоръчал на всеки да почне веднага да я взима профилактично, като дозите естествено са доста по-големи от това което пише на етикета.. аз взимам 50 гр. на ден еднократно от 30% . Ако имам някакви симптоми увеличавам дозата с още един прием на същото количество вечерта.. ако продължи утроявам със същото количество и на обяд.

На второ място кислородна вода от 3%  / повтарям 3%/ в нета има доста информация, обикновено се пие три пъти на ден между 5-10 капки в 50-100 гр. вода, след като я изпиете след 30-40 минути телесната ви температура ще се покачи с около градус и след още толко ще се нормализира / възможно е да усетите нещо като разтрисане.. няма страшно/.... усещането след това  е много кислород и енергия.. възможно е след по-дълъг прием или ако дозата ви е висока 10 капки / на мен ми е/ да усетите замайване.. спирате за ден два и намалявате капките на 5-6 и продължавате 😊

На трето място пропилис  - но този от аптеката на спиртна основа.

На четвърто място шотовете на λ / λ не пие но ги е измислил :) /. /Алкохола разтваря обвивката на вирусите и ги открива за сребърната вода /.

Изглежда, че както е тръгнало много хора ще се сблъскат с китайския грип.

Според мен е правилно всеки да за започне да приема веднага профилактично сребърна вода / най-добре си купете уред за сребърна вода/.

Ако усетите някакво неразположение веднага утроявате дозата, включвате и прием на кислородна вода три тъти на ден като добавяте към нея и прополис 20-30 капки.

Може да приемате първо кислородната вода с прополиса, след час сребърната вода и така три пъти на ден. Задължително и витамин С.

И вечерта преди лягане един котейл на λ.. Силен алкохол / 40%/ с последната доза сребърна вода разреждате 1 към 1 ..

На няколко пъти тази зима да се разболея .. със сребърна вода, кислородна вода, прополис и алкохол това което ме нападна го отказах за по малко от 12 часа.

Тези които пият лекарства да не се притесняват няма проблеми просто ги разминавайте с другите неща с час време.

Най-важното внимавайте какво си сипвате в чашите да не объркате кислородната вода със сребърната, че китайския грип ще ви се стори като детска играчка!!!!!!!

« Последна редакция: Февруари 25, 2020, 10:46:21 pm от Веско »

λ

• Administrator
  • Sr. Member
    • Профил
Re: Да се родиш със сребърна лъжица в устата / covid-19
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2020, 05:03:24 pm »
Е, баш да съм го измислил не... Просто сърфирах много усилено, понеже е непопулярно, и в един чуждестранен форум попаднах на хора, които пият алкохол със сребърна вода :)

Изпробвал съм го. Много бързо се отблъскват грипни и хремни настинки с 50 на 50 алкохол и сребърна вода. Аз си правя ирландско уиски (понеже не обичам шотандски масони :P) еди колко си милилитра и досипвам още толкова милилитра сребърна вода концентрация 30%.

Убеден съм, че ако се добавят и 5 капки кислородна вода към това, ще стане много силен антибиотик. Но все още НЕ СЪМ го изпробвал лично. Досърби ли ме носа обаче, ще го направя със сигурност, любопитно ми е.

Преди време научих и друго. Един човек цял живот е борил всякакви болести със следното - чаша вино, в нея сипва лъжица черен пипер, лъжица люти чушки на прах или чили и две скилидки смачкан чесън. Тази чаша вино я загрява на котлона до степен преди кипване и поддържа температурата няколко минути. После го изпива наведнъж докато е по-топло.

По негови описания, целия се зачервява, вените му излизат, изцъкля се, препотява се два-три пъти, само че десетина минути стиска зъби докато му мине, и край с болестта. Човека е пехливанин (борци, които се мажат голи с олио и така се борят) и е на 90, още жив и здрав.

Не забравяйте за клетъчните перфорации - сребърните йони от сребърната вода създават микро-перфорации в клетъчните стени на организма. Поради това клетъчната пропускливост на клетките се компроментира и в тях навлизат повече вещества и медикаменти, отколкото по принцип успяват да навлязат. Затова ефектът на всички лекарства се засилва, влиянието на билките се учетворява.

Вероятно кислородната вода също ще има по-силно влияние, както и добавените билки и алкохола.
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 05:05:40 pm от λ »

Тагове към темата: био тайни общества окултизъм