Apocryphal Academy

Автор Тема: Сребърната вода  (Прочетена 1096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

λ

• Administrator
  • Sr. Member
    • Профил
Re: Сребърната вода
« Отговор #15 -: Март 11, 2018, 11:16:56 pm »
Перфорации ще рече миниатюрни дупчици. Едва ли е "полезно". Просто клетките и бактериите са различни, като клетките са доста по-устойчиви на каквото и да е, и тези перфорации не ги спъват кой знае колко, докато при бактериите тези перфорации са един от двата смъртоносни за тях ефекти (задушаването е другия).

Дупчица в клетъчната стена означава нарушение на избирателната пропускливост. Тоест, при перфорации в клетките навлизат повече медикаменти, които би трябвало да бъдат спрени от избирателната пропускливост. Това създава завишената потентност на медикаментозните дози като ефект върху организма.

Защо не пробваш сама :) Пий когато откриеш, че ти е най-удобно.

Не можеш ли да спреш приемането на медикаменти? Извънредна ситуация?

Charlie

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #16 -: Март 12, 2018, 09:04:08 pm »
Няма как да ги спра. Едно от хапчетата е до живот. Взимам го сутрин.
Другото е временно, но и то задължително. Ама колко временно. Стана вече втора година. Ще го спирам, но зависи и от други неща.
В общи лини - хормонални проблеми.
Но това е дълга тема.
Май наистина вечерно време е идея да пия сребърната вода след като е минало хапчето от вечерята.

АРУНА

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #17 -: Март 13, 2018, 11:48:35 am »
Здравейте и добре заварили. Нов съм във форума и съм благодарен че ви има. Много ми хареса публикацията за сребърната вода. Лично я ползвам вече повече от десет години. Всичко което е написано е вярно. Мога само да допълня следното. Ако се приема от ранна възраст в наистина големи дози, примерно над 50мгр. на литър за ден, се получават изменения на генно ниво. Това не е страшно, никак даже, но евентуално може да доведе до непоносимост към благородни метели у следващото поколение. За хора вече с деца няма птоблеми с дозировкара.
 Поздрави и успех за напред на всички

Тагове към темата: медицина здраве алтернативно